בניית אתר מכירות מוצלח


יחד עם הקדמה וההתפתחות של העידן הטכנולוגי במיוחד בתחום הדיגיטל, קניות ברשת הפכו לדבר שגרתי. כמעט כל שירות בסיסי שאנו מכירים מפעם קיים ברחבי הרשת לרבות אתרי מכירות. מלבד לאתרי המכירות העומדים מאחורי ארגונים גדולים כמו איביי, אמזון, אליאקספרס וכן הלאה וכן הלאה, ניתן לומר באופן חד משמעי כי עוד ועוד חנויות קטנות ומגוונות צצות להם במהלך השנים האחרונות ועל כן גם בעלי העסקים הפיזיים השונים ברחבי הארץ נכנסים לתעשייה הדיגיטלית על מנת להיחשף לקהל יעד גדול יותר. מחקרים רבים בנושא מעלים כי בעוד כ-20 שנה הרוב המוחץ של הרכישות יתבצעו דרך האינטרנט.

מה הופך אתר מכירות לאתר מכירות מוצלח?

למרות התאוצה המשמעותית שתפס תחום המכירות בדיגיטל במהלך השנים האחרונות, יש לציין כי קיים מגוון רחב של בעלי חנויות ויזמים שונים לא שמים דגש על אופן בניית אתר המכירות, המחירים המוצגים בו, הלוגיסטיקה, חווית המשתמש וכדומה. לאור עובדה זו, ניתן לומר כי בממוצע מעל לחצי מהגולשים באתר עשויים לנטוש אותו לפני ביצוע רכישה במידה וחווית המשתמש לא תהיה במידה המתאימה. על מנת להבטיח כי אתם אכן שמים לב לדגשים הרלוונטים והנחוצים אשר יובילו את מחזור המכירות של האתר למוצלח:

• שמרו על פשטות – מוטב כי תמנעו מכלל הגולשים שלכם ערימה של בלאגן וסרבול מיותרים. משתמש אשר ייחשף לאתר בעל עיצוב מסובך ומסורבל מדי עשוי לעזוב אותו במהרה עקב בלבול, בעת בה קיים באתר שלכם מגוון רחב של אלמנטים שונים לא רלוונטים או לחילופין אלמנטים אשר לא מסודרים במקום ובמיקום הנכון – ניכר כי הדבר עלול להוביל לפגיעה במחזור המכירות שלכם בטווח הרחוק. מומלץ כי בעת בניית אתר המכירות שלכם תקפידו על עיצוב קל ונוח לשימוש, עיצוב שלא ייקח את כל הפוקוס ממגוון השירותים והמוצרים אשר אתם מציעים ברחבי האתר שלכם.

• הקפידו על קידום אורגני – חשוב שתדעו כי גולשים רבים מתחילים את מסע הקניות שלהם באמצעות מנוע החיפוש של גוגל, כך שבמידה והאתר שלכם לא נמצא בראש תוצאות החיפוש במנוע החיפוש, המתחרים שלכם יהיו המרוויחים העיקריים. מוטב כי תבטיחו שהחנות שלכם תהיה בעלת נוכחות דיגיטלית דומיננטית ביותר. על מנת לעשות זאת, עליכם לדאוג כי האתר שלכם יהיה ידידותי לקידום אורגני עוד משלב בניית האתר על מנת להבטיח כי אתם אכן עושים בכל יכולתיכם על מנת להבטיח כי האתר שלכם יקבל את הדירוג הטוב ביותר ככל הניתן במנוע החיפוש של גוגל. נוסף על כך, דרך מעולה לקידום האתר שלכם באופן אורגני תהיה באמצעות הוספת בלוג אינפורמטיבי, בלוג עם תוכן אשר מתקשר באופן ישר לכלל המוצרים והשירותים שאתם מציעים באתר שלכם.

• בנו רשימת לקוחות – אחד מהפרמטרים החשובים ביותר בכל הנוגע לבניית אתר מכירות מוצלח יהיה בנייה של רשימת לקוחות באופן מסודר. שיווק בעזרת המייל שלכם עשוי להוות דרך מעולה ליצור אינטראקציה עם קהל הלקוחות שלכם, להציע להם מבצעים והנחות בהתאם לטעמם האישי, לבשר להם מזל טוב על יום ההולדת ובאופן כללי פשוט לחזק את מערכת היחסים ביניכם באופן משמעותי. תוכלו לבקש את המייל של הלקוח בעת ביצוע רכישה תוך הצעת קוד קופון. שימו לב כי בעת בה אתם מבקשים את מייל הלקוח כי הוא אכן אישר את הסעיף בו הוא מאשר לכם לשלוח לו חומר פרסומי למייל האישי שלו.

יצירת קשר מהירה

מלאו את הטופס ונציג מטעמנו
יצור עמכם קשר בהקדם!

רוצים להוביל עם העסק בדיגיטל?

השאירו פרטים ונצור אתכם קשר!

דילוג לתוכן